Endüstriyel Hortumlar, çok düşük sıcaklıklardan çok yüksek sıcaklıklara, çok yüksek basınçlarda her türlü sıvı ve gazı ileten özel ve katma değerli yüksek teknolojili özel hortumlardır. Standart, tel ve örgü teknolojili endüstriyel hortumlar, Tubi Endüstri’nin ana faaliyet alanlarından biridir. 

Tubi Endüstri tarafından sunulan zengin ve yüksek teknolojili endüstriyel hortumlar, nükleer reaktörlerden jet motorlarına, enerji santrallerinden tıbbi cihaz ve ilaç üretimine, gıda sektöründen tarıma kadar yaşamımızın her alanına hitap etmekte ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Tubi Endüstri’nin Endüstriyel Hortum Grubu, arkasında çok ciddi bir ArGe ve teknolojik üretim bilgisi barındırmaktadır. 

PVC, silikon, poliüretan, kauçuk gibi farklı hammaddelerden üretilen hortumlar, her türlü standart dışı olumsuz ısı ve basınç değerlerine uygun olarak Tubi Endüstri’nin ürün yelpazesinde yer almaktadır. 

Türkiye’nin lider ve en büyük Endüstriyel Hortum şirketi Tubi Endüstrinin, Endüstriyel Hortum çeşitlerini incelemek için lütfen Tubi Hoses web sitesini ziyaret ediniz.