Tubi Endüstri, Endüstriyel Güvenlik alanında tüm Dünyaya eşsiz bir ürün sunmaktadır: Hijyen Kılıfı.

Dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan Hijyen Kılıfı, özellikle kamuya açık yerlerde ve insan hareketlerinin yoğun olduğu mekanlarda çok pratik ve kısa sürede kalıcı hijyen sağlamak için tasarlanmış devrimsel bir inovasyon ürünüdür.

Sağlık bilimciler tarafından “Penisilinin ardından yapılmış en büyük kamu sağlığı buluşu” olarak adlandırılan Hijyen Kılıfı, %99.99 oranında anti-bakteriyel (anti-bakteri), anti-viral (anti-virüs) ve anti-fungal (anti-mantar) yapıda bir kılıftır. Geçirildiği eşya, obje ve malzemeleri saniyeler içerisinde hijyenik hale getirerek mikro-organizmalardan arındıran, toplu taşıma araçlarındaki (Otobüs, minibüs, metro, tren, vapur, tramvay vs) tutunma borularına ve askılarına, evlerde, iş yerlerinde, bina girişlerinde, okul ve hastanelerdeki kapı kollarının üzerlerine geçirilebilmektedir. Market arabalarının tutacaklarından, merdiven tırabzanlarına, kalem ve el aletlerinin saplarından, musluk ve tuvalet fırçalarının saplarına geçirilerek kullanılır. Toplum içinde sayısız ve sınırsız bir kullanım alanı vardır. Bu sayede kullanıldığı objeler anında anti-mikrobiyel hale gelir. Hijyen Kılıfı, kalıcı hijyen sağlamak için tasarlanıp; istenilen çap ve boyda üretilen inovatif bir buluştur.

Hijyen Kılıfı, Tubi Endüstri tarafından “HİJYONA” markası ile satışa sunulmaktadır. Patentli ve marka tescilli bir üründür. Etkinliği ulusal ve uluslararası kurumlarca sertifiye edilmiş ve onaylanmıştır.İstenilen uzunlukta, renkte ve çapta üretilebilir

Hijyona, Hijyen Kılıfı için ayrıntılı bilgi almak için lütfen Hijyona web sitesini ziyaret ediniz.